همه آگهی های خودرو یکجا روی نوربالا

هزاران آگهی

هزاران آگهی خودرودر انتظار شما است. نوربالا هر روز با چراغ روشن و با سرعتی باور نکردنی در فضای مجازی به جستجو می پردازد و آگهی های متنوعی در اختیارتان قرار می دهد. سرویس تمام هوشمند نوربالا در کنار ارائه اطلاعات فنی منحصر به فرد خود، به صورت کاملا خودکار سایت های آگهی گوناگون را جستجو می کند و تمامی گزینه ها را پیش روی شما قرار می دهد. نوربالا با توجه به تفاوت فضای اینترنت با سایر رسانه ها و تاکید این فضا بر تعامل مخاطب و رسانه سعی دارد تا با آگاهی از معیارهای انتخاب تک تک مخاطبانش، آگهی خودروها را به صورت طبقه بندی شده به مخاطبش نمایش دهد.

جستجوی پیشرفته منحصر به فرد برای شما

کار دشواری نیست، تنها به نوربالا بگویید که چه معیاری برای انتخاب خودرو دارید و چه مواردی برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است. باقی مسائل را به نوربالا بسپارید تا به شما تمامی آگهی ها را بصورت طبقه بندی شده و با توجه به معیار های شما به نمایش بگذارد. اهل مسافرت های زمینی با خانواده خود هستید؟ جستجوی خودروهای شاسی بلند را فراموش نکنید! جوان هستید و خواهان هیجان؟ به جستجوی خودرو های کوپه یا کروک با حجم موتور بالا بپردازید! در طول روز تردد زیادی در شهر و در ساعات شلوغی ترافیک دارید؟ خودرو های هاچ بک با گیربکس اتوماتیک را از یاد نبرید! در فضای مجازی شنونده و یا خواننده صرف وجود ندارد، فضای اینترنت فضای تعامل است، فضای همراهی و همگامی، فضای مرزهای در هم شکسته، نوربالا سعی دارد تا همراه شما مسیر انتخاب آگاهانه را بپیماید.

آگاهی؛ لازمه انتخاب صحیح

یکی از مهمترین موانع انتخاب صحیح، فقدان آگاهی است. در جوامع امروزی به قدری تنوع کالاهای مورد نیاز انسانها و همچنین مشخصات و تکنولوژی های بکار رفته در آنها زیاد شده که داشتن اطلاعات کافی در مورد همه آنها امری غیر ممکن است. در مورد خودرو نیز همین گونه است. دانستنی های لازم برای خرید یک خودرو متناسب با نیاز های هر شخص بسیار گسترده می باشد. حال چگونه می شود از این سد مرتفع عبور کرد؟ چگونه می شود در حوزه خودرو انتخابی آگاهانه داشت؟ نوربالا با طبقه بندی و دسته بندی اطلاعات فنی تمام خودروها و امکانپذیر کردن مقایسه آنها به ما کمک می کند تا به آگاهی دلخواه و انتخاب درست دست یابیم.

صداقت و شفافیت

صحبت در مورد صداقت و شفافیت یک ارگان، سازمان و... از سوی خودش گاهی بازخوردی معکوس در ذهن مخاطب ایجاد می کند. ما قصد نداریم تا این صفات را در بوق و کرنا کنیم، تنها از شما می خواهیم که با ما همراه شوید تا متوجه شوید که شعارهای ما، باورهایمان و باورهایمان، عمل ما هستند. ما می توانیم با اطمینان بگوییم که از هیچ تلاشی برای بهبود ارتباطمان با مخاطبان فروگذار نخواهیم کرد.